PIENIĄŻEK Stefan BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Ruiny zamku renesansowego w Krupem (1953) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 30 x 53 cm 35,5 x 58 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "SPieniążek 953" Opisany na odwrocie: "Pieniążek Stefan | Ruiny zamku renesansowego | Krupe przed wschodem słońca | Krasnystaw | 1953" Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie obrazu] |