ROSTWOROWSKI Stefan

ROSTWOROWSKI Stefan BIOGRAFIA

Kraków - widok na kościół Bożego Ciała od strony ulicy Krakowskiej (1972)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
57 x 77 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Stefan Rostworowski 1972"