KANTOR Tadeusz

KANTOR Tadeusz BIOGRAFIA

Kompozycja (1956)

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
73 x 93 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:opisany na odwrocie: "T. Kantor | Kraków X 1956 | wystawy: WARSZAWA - SALON ‘PO PROSTU’ | BELGRAD | LUBLANA | ZAGREB"
Wystawiany:
Tadeusz Kantor, Maria Jarema, Salon "Po Prostu", Warszawa, grudzień 1956.