KANTOR Tadeusz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kompozycja (1956) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 60 x 80 cm 73 x 93 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | opisany na odwrocie: "T. Kantor | Kraków X 1956 | wystawy: WARSZAWA - SALON ‘PO PROSTU’ | BELGRAD | LUBLANA | ZAGREB" Wystawiany: Tadeusz Kantor, Maria Jarema, Salon "Po Prostu", Warszawa, grudzień 1956. PRACA NIEDOSTĘPNA |