ŁAKOMSKI Tadeusz

ŁAKOMSKI Tadeusz BIOGRAFIA

Konie na postoju

Technika:olej, sklejka
Wymiary:36 x 42 cm
45,5 x 50,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "TŁakomski"
Na odwrocie olejny szkic zimowego pejzażu z chatą.