RADWAN Tadeusz
Tadeusz Radwan - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna Tadeusza Radwana. Wyniki aukcyjne. Biografia
Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]
Tytuł: | Spacer po warszawskiej Starówce |
Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
Wymiary: | 22,7 x 28,7 cm 34,5 x 41 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "T. Radwan"
PRACA NIEDOSTĘPNA |
Tytuł: | Kościół Ducha Świętego w Warszawie |
Wymiary: | 22,8 x 28,8 cm 35 x 41 cm (z oprawą) |
PRACA NIEDOSTĘPNA |
Tytuł: | Nokturn warszawski (ul. Piwna) (1933) |
Wymiary: | 28,8 x 22,8 cm 41 x 35 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "T. Radwan 1933" Opisany na odwrocie. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Tytuł: | Kamienica Książąt Mazowieckich - wylot na Stary Rynek |
Wymiary: | 22,7 x 28,7 cm 35 x 41 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "T. Radwan" Opisany na odwrocie. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Tadeusz Radwan
Tadeusz Radwan był polskim malarzem działającym w I poł. XX wieku.
Malarstwo Tadeusza Radwana
Tadeusz Radwan w swoich obrazach przedstawiał weduty Warszawy, jej zabytki, ale także widoki wnętrz oraz martwe natury. Artysta tworzył w technice akwareli i gwaszu, rzadziej wykorzystywał farby olejne.
Obrazy Tadeusza Radwana cechuje subtelność w formowaniu kształtów wynikająca z delikatnego rozmycia konturów i stosowania wąskiej gamy barwnej.
Przyjmujemy obrazy Tadeusza Radwana na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Tadeusza Radwana.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Tadeusza Radwana, zapraszamy do kontaktu [link].
Zobacz galerię obrazów Tadeusza Radwana w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].