RADWAN Tadeusz

Tadeusz Radwan - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Tadeusza Radwana. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

RADWAN Tadeusz
RADWAN TadeuszRADWAN TadeuszRADWAN Tadeusz
Tytuł:Spacer po warszawskiej Starówce
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:22,7 x 28,7 cm
34,5 x 41 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "T. Radwan"

RADWAN Tadeusz
RADWAN TadeuszRADWAN Tadeusz
Tytuł:Kościół Ducha Świętego w Warszawie
Wymiary:22,8 x 28,8 cm
35 x 41 cm (z oprawą)

RADWAN Tadeusz
Tytuł:Nokturn warszawski (ul. Piwna) (1933)
Wymiary:28,8 x 22,8 cm
41 x 35 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "T. Radwan 1933"
Opisany na odwrocie.

RADWAN Tadeusz
Tytuł:Kamienica Książąt Mazowieckich - wylot na Stary Rynek
Wymiary:22,7 x 28,7 cm
35 x 41 cm (z oprawą)
Opisany na odwrocie.

Tadeusz Radwan

Tadeusz Radwan był polskim malarzem działającym w I poł. XX wieku.

Malarstwo Tadeusza Radwana

Tadeusz Radwan w swoich obrazach przedstawiał weduty Warszawy, jej zabytki, ale także widoki wnętrz oraz martwe natury. Artysta tworzył w technice akwareli i gwaszu, rzadziej wykorzystywał farby olejne.

Obrazy Tadeusza Radwana cechuje subtelność w formowaniu kształtów wynikająca z delikatnego rozmycia konturów i stosowania wąskiej gamy barwnej.

Przyjmujemy obrazy Tadeusza Radwana na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Tadeusza Radwana.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Tadeusza Radwana, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Tadeusza Radwana w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].

NIEDOSTĘPNE OBRAZY TADEUSZA RADWANA