SEWERYN Tadeusz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Legionista pod różą |
Technika: | litografia, papier |
Wymiary: | 21 x 29,5 cm (w świetle passe-partout) 40,2 x 47 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "TADEUSZ | SEWERYN" Praca posiada uszkodzenie - przetarganie papieru śr.g. PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty PRACA NIEDOSTĘPNA |
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |
Biuro KDA w Warszawie |