KOKIETEK Tadeusz

KOKIETEK Tadeusz BIOGRAFIA

Jeździec (1944)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:33 x 40,2 cm
46,5 x 53 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Tadeusz Kokietek - 1944"
W dolnej części pracy widoczne zacieki pożółkłego werniksu.