RATKA Teodor
Teodor Ratka - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna Teodora Ratki. Wyniki aukcyjne. Biografia
Zachęcamy do zgłaszania prac Teodora Ratki na aukcję [kontakt]
Tytuł: | Romantyczny spacer (1969) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 50 x 40 cm 64 x 54 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "T. Ratka | 1969" Na odwrocie metka Biura Wystaw Artystycznych w Katowicach. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Tytuł: | Pejzaż ze stogami |
Technika: | akwarela, papier |
Wymiary: | 33,5 x 45,5 cm (w świetle passe-partout) 58,5 x 69 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "T. Ratka"
PRACA NIEDOSTĘPNA |
Tytuł: | Pejzaż beskidzki (Para w plenerze) (1965) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 44,5 x 58 cm 64,5 x 78,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "T. Ratka | 1965" Na odwrocie metka Biura Wystaw Artystycznych w Katowicach. PRACA NIEDOSTĘPNA |
TEODOR RATKA
Teodor Ratka urodził się w 1914 roku, zmarł w 1985 roku. Był polskim malarzem.
Malarstwo Teodora Ratki
Na twórczość Teodora Ratki w przeważającej większości składają się prace olejne o tematyce pejzażowej. W obrazach tego artysty zauważalna jest wysoka wrażliwość na światło i barwę. Krajobrazy Teodora Ratki cechuje dekoracyjność, która jest wynikiem przemyślanych zabiegów kompozycyjnych i nastrojowej kolorystki.
Przyjmujemy obrazy Teodora Ratki na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Teodora Ratki.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Teodora Ratki, zapraszamy do kontaktu [link].
Zobacz galerię obrazów Teodora Ratki w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].