RATKA Teodor

Teodor Ratka - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Teodora Ratki. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac Teodora Ratki na aukcję [kontakt]

RATKA Teodor
RATKA TeodorRATKA TeodorRATKA Teodor
Tytuł:Romantyczny spacer (1969)
Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 40 cm
64 x 54 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "T. Ratka | 1969"
Na odwrocie metka Biura Wystaw Artystycznych w Katowicach.

RATKA Teodor
Tytuł:Pejzaż ze stogami
Technika:akwarela, papier
Wymiary:33,5 x 45,5 cm (w świetle passe-partout)
58,5 x 69 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "T. Ratka"

RATKA Teodor
Tytuł:Pejzaż beskidzki (Para w plenerze) (1965)
Technika:olej, tektura
Wymiary:44,5 x 58 cm
64,5 x 78,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "T. Ratka | 1965"

TEODOR RATKA

Teodor Ratka urodził się w 1914 roku, zmarł w 1985 roku. Był polskim malarzem.

Malarstwo Teodora Ratki

Na twórczość Teodora Ratki w przeważającej większości składają się prace olejne o tematyce pejzażowej. W obrazach tego artysty zauważalna jest wysoka wrażliwość na światło i barwę. Krajobrazy Teodora Ratki cechuje dekoracyjność, która jest wynikiem przemyślanych zabiegów kompozycyjnych i nastrojowej kolorystki.

Przyjmujemy obrazy Teodora Ratki na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Teodora Ratki.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Teodora Ratki, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Teodora Ratki w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].

NIEDOSTĘPNE OBRAZY TEODORA RATKI