RATKA Teodor

RATKA Teodor BIOGRAFIA

Pejzaż ze stogami

Technika:akwarela, papier
Wymiary:33,5 x 45,5 cm (w świetle passe-partout)
58,5 x 69 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "T. Ratka"