CZYŻEWSKI Tytus

CZYŻEWSKI Tytus BIOGRAFIA

Tytuł:Portret młodego mężczyzny (1940/1943)
Technika:olej, płótno
Wymiary:95 x 70 cm
106 x 81,5 cm (wymiary z oprawą)