WOLSKI W. BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż jesienny |
Technika: | akwarela, gwasz, papier |
Wymiary: | 54,5 x 72 cm 67,5 x 84,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "WWOLSKI" Widoczne niewielkie przetarganie papieru o długości ok. 1,5 cm (l.d.). PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 24 IV 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |