WOLSKI W.

WOLSKI W. BIOGRAFIA

Pejzaż jesienny

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:54,5 x 72 cm
67,5 x 84,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "WWOLSKI"
Widoczne niewielkie przetarganie papieru o długości ok. 1,5 cm (l.d.).