ELJASZ–RADZIKOWSKI Walery

ELJASZ–RADZIKOWSKI Walery BIOGRAFIA

Wesele góralskie (1894)

Technika:gwasz, ołówek, papier
Wymiary:34,8 x 48,6 cm
44 x 58 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany monogramem i datowany l.d.: "10/5 |94. | WE"