OBRZYDOWSKI Wiesław

OBRZYDOWSKI Wiesław BIOGRAFIA

Adaś i Miecia (2001)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:70 x 89,5 cm
Sygnowany i datowany l.g.: "WO2001"
Na odwrocie malarski widok ulicy.