OBRZYDOWSKI Wiesław

OBRZYDOWSKI Wiesław BIOGRAFIA

Portret ekspresyjny (2002)

Technika:pastel, papier zamszowy
Wymiary:76,5 x 52,5 cm
80 x 56,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "WO' 2002"