KORECKI Wiktor

KORECKI Wiktor BIOGRAFIA

Wzburzone morze

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 49 cm
43,5 x 57 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "WIKTOR KORECKI"
Widoczne zabrudzenie malatury oraz wybrzuszenie podłoża.