PAWLIKOWSKI Wiktor

PAWLIKOWSKI Wiktor BIOGRAFIA

Kościół św. Michała Archanioła w Dębnie (1978)

Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:40 x 49 cm
54 x 61 cm (arkusz)
58 x 65,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Pawlikowski 78."