PAWLIKOWSKI Wiktor

PAWLIKOWSKI Wiktor BIOGRAFIA

Kościół św. Marcina w Grywałdzie (1978)

Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:48 x 42 cm
54 x 61 cm (arkusz)
65,5 x 58 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Pawlikowski 78"