PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Portret Araba (1920) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 26 x 20 cm 30,2 x 23,7 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Poraj Ch. | 1920" |
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |