PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor

PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor BIOGRAFIA

Portret Araba (1920)

Technika:olej, tektura
Wymiary:26 x 20 cm
30,2 x 23,7 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Poraj Ch. | 1920"