PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor

PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor BIOGRAFIA

Akt z kokardą (1925)

Technika:olej, płótno (luzem)
Wymiary:42,5 x 25 cm
47,5 x 30 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Poraj x 925"