ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z polami (1975) |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 24 x 35 cm (w świetle oprawy) 32 x 43 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 75" Opisany p.d.: "Halince - Witek" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |