ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Pejzaż z polami (1975)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:24 x 35 cm (w świetle oprawy)
32 x 43 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 75"
Opisany p.d.: "Halince - Witek"