ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Na łodzi

Technika:węgiel, papier
Wymiary:49 x 71 cm
52 x 74 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Wiktor Zin"

PROWENIENCJA:
- dar od artysty,
- kolekcja prywatna.