ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Kamienica (1967)

Technika:tusz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:33,5 x 24,5 cm
42 x 32 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "1967 Wiktor Zin"
Dedykacja autorska p.d.: "Gienkowi - | Witek"