ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Stogi latem (1984)

Technika:pastel, papier
Wymiary:32 x 50 cm
40,5 x 58,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin 84"
Na odwrocie oprawy dedykacja autorska.