WODZINOWSKI Wincenty

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Małżeńska rozmowa

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 69,7 cm
69 x 89 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "W. Wodzinowski"