WODZINOWSKI Wincenty

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Odpoczynek

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:20,5 x 32 cm (w świetle passe-partout)
42 x 53 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "W. Wodzinowski"