PAŁKA Witold

PAŁKA Witold BIOGRAFIA

Łemka

Technika:olej, płótno
Wymiary:41 x 27 cm
67 x 53 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Pałka W."