PAŁKA Witold

PAŁKA Witold BIOGRAFIA

Orkiestra smyczkowa

Technika:olej, płótno
Wymiary:46 x 38 cm
57 x 49 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.g.: "Pałka W."