PAŁKA Witold

PAŁKA Witold BIOGRAFIA

Koncert smyczkowy (2006)

Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 85 cm
62 x 92 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.g.: "Pałka W. | 2006"