BOROWICKI Władysław

BOROWICKI Władysław BIOGRAFIA

Trójka

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:17 x 27 cm (w świetle oprawy)
28,4 x 38,2 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "W. Borowicki"