SERAFIN Władysław

SERAFIN Władysław BIOGRAFIA

Brama Floriańska (1973)

Technika:olej, płótno
Wymiary:48,5 x 64,5 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "W Serafin 1973"