Portret Wacława (1967)

Technika:olej, płyta
Wymiary:60,5 x 40,5 cm
69,5 x 49 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d: "Wlastimil Hofman 1967"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Wacława Jędrzejczaka,
- dar od artysty.

Więcej o przyjaźni Wlastimila Hofmana z Wacławem Jędrzejczakiem można przeczytać w wywiadzie z Barbarą Mańkowską na naszym blogu [LINK]