Tytuł: | Portret kobiety (Haliny Chocianowicz) (1950) |
Technika: | tusz, ołówek, papier |
Wymiary: | 32,5 x 25,5 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil | Hofman | 17/II 1950" Niewielkie przetarganie papieru na długości 1,2 cm (l.d.). PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artysty. Rysunek stanowi studium postaci kobiety, która została przedstawiona na obrazie Wlastimila Hofmana "Wiosna" (1950) [ZOBACZ] PRACA NIEDOSTĘPNA |