Portret kobiety (Haliny Chocianowicz) (1950)

Technika:tusz, ołówek, papier
Wymiary:32,5 x 25,5 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil | Hofman | 17/II 1950"
Niewielkie przetarganie papieru na długości 1,2 cm (l.d.).

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.

Rysunek stanowi studium postaci kobiety, która została przedstawiona na obrazie Wlastimila Hofmana "Wiosna" (1950) [ZOBACZ]