Skrzypek przed kapliczką (1966)

Technika:olej, płyta
Wymiary:40 x 55,5 cm
42,5 x 58 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofman | 1966"