Tytuł: | Nawrócenie (1968) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 60,5 x 40 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil | Hofman 1968" |
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - katalog
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - wyniki
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |