KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Polesie (2000)

Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 92 cm
76 x 102 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Karcz"
Na odwrocie metka autorska.