KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Lato (2000)

Technika:olej, płótno
Wymiary:30 x 40 cm
41,5 x 51,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Karcz 2000"
Na odwrocie metka autorska.