BETLEY Wojciech

BETLEY Wojciech BIOGRAFIA

Portret damy w kapeluszu

Technika:olej, płótno (luzem)
Wymiary:32 x 22,5 cm
35,5 x 25,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.g.: "WBetley"