KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Olszynka Grochowska (1920) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 62,5 x 56,3 cm 78,5 x 72 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Wojciech Kossak | 1920" Opisany na odwrocie: "Stwierdzam autentyczność tego obrazu | Wojciech Kossak" Naturalne wygięcie tektury w górnej partii obrazu. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |