KOSSAK Wojciech

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

Olszynka Grochowska (1920)

Technika:olej, tektura
Wymiary:62,5 x 56,3 cm
78,5 x 72 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Wojciech Kossak | 1920"
Opisany na odwrocie: "Stwierdzam autentyczność tego obrazu | Wojciech Kossak"
Naturalne wygięcie tektury w górnej partii obrazu.