KOSSAK Wojciech

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

Ułan (1920)

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:38 x 30 cm (wymiary płótna)
36,5 x 27 cm (w świetle passe-partout)
58 x 47 cm (z oprawą)
Uwagi:Opisany śr.d.: "Madzi | Tato | 1920" Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej.