WEISS Wojciech

WEISS Wojciech BIOGRAFIA

Portret mężczyzny (1946)

Technika:olej, płótno
Wymiary:65,5 x 54,5 cm
80 x 70 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.śr: "WWeiss | 1946"