KRAŚNIK Zdzisław

KRAŚNIK Zdzisław BIOGRAFIA

Podczas pracy

Technika:akwarela, papier
Wymiary:39,4 x 28,2 cm (w świetle oprawy)
53,5 x 43 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "Z. Kraśnik"