ĆWIKLIŃSKI Zefiryn

ĆWIKLIŃSKI Zefiryn BIOGRAFIA

Pejzaż z sosną (1923)

Technika:olej, tektura
Wymiary:36 x 31 cm (w świetle oprawy)
43,5 x 39 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Z. ĆWIKLIŃSKI | 923"