ACEDAŃSKI Zygmunt

ACEDAŃSKI Zygmunt BIOGRAFIA

Widok na cerkiew Wołoską we Lwowie

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:37,5 x 13,5 cm (w świetle)
63 x 34 cm (z oprawą)
Uwagi:sygnowany l.d.: „Z. ACEDAŃSKI”