II Aukcja Dzieł Sztuki
19 października 2019 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn
HAYDEN Henryk
LOT 29 | ID: 002029 |
HAYDEN Henryk BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Martwa natura (1968) |
Technika: | litografia barwna, papier, edycja 126/150 |
Wymiary: | 49 x 65 cm (w świetle) 64,3 x 80,3 cm (z oprawą) |
Uwagi: | sygnowana p.d.: "Hayden 1968" PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 2000 - 2500 zł |