III Aukcja Dzieł Sztuki
26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4
wyniki |
SETKOWICZ Adam
LOT 29 | ID: 003029 |
SETKOWICZ Adam BIO | |
| Tytuł: | Sanna z kapliczką w tle |
| Technika: | akwarela, tektura |
| Wymiary: | 15,2 x 29,7 cm (w świetle) 28 x 42 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. l.d.: „A. Setkowicz” | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |