III Aukcja Dzieł Sztuki
26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4
wyniki |
GRAJNERT Edward
LOT 15 | ID: 003015 |
GRAJNERT Edward BIO | |
| Tytuł: | Ruiny bramy (1901) |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 31,8 x 23 cm (w świetle) 61 x 45,7 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. l.d.: „Edw Grajnert | 1901 r” PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 2000 - 3000 zł |